Children are the Future

Day: 8 February 2025

7 Februari 2025. Bezoek aan de Cetag Turtle Village gebracht.

7 Februari 2025.

C e t a g  T u r t l e  V i l l a g e
Een leuk tripje naar een kleinschalig project. Ousman neemt echt de tijd om je alles uit te leggen. Heel interessant om te horen hoe de schildpadden (en hun eieren) beschermd worden en hoe nuttig ze zijn. Van het afval-plastic op het strand worden sleutelhangers en oorbellen gemaakt(zie foto’s)

Laat je goed informeren over de route en vertrouw niet op Google Maps(zoals wij..) Wij hebben uiteindelijk de auto geparkeerd bij de visafslag in Gunjur en zijn van daaruit gaan lopen over het strand. De vissersboten kwamen toevallig net terug, dus dat was ook nog even leuk om te zien. Als je de Chinese visfabriek wegdenkt..

7 Februari 2025. Sportdag Tree of Life en Aisha.

7 Februari 2025.
V r i j d a g   s p o r t d a g
Vanaf dag 1 kwam Aisha de klas uitrennen zodra ze me zag en bleef dan constant heel dichtbij me. Op schoot knuffelen, handje in mijn hand, angstig en onzeker. We zijn er nog niet helemaal achter wat ze precies mankeert en dat is hier ook niet zo belangrijk. We kijken gewoon hoe ver ze komt.

Ze praat niet echt, maar let wel goed op wat anderen doen en begrijpt gelukkig veel. Donderdag stond ze weer ineens achter me op het schoolplein en nadat ik haar wat aandacht en een knuffel had gegeven.. draaide ze zich om, liep vol vertrouwen terug de klas in en ging weer op haar stoeltje zitten. ‘Een mooie stap vooruit voordat ik naar huis ga volgende week’, dacht ik.

En dan krijg je vrijdag deze video van juf Monica toegestuurd. Lieve kleine meid, wat zijn we trots op jou ❤️

7 Februari 2025. Afscheid genomen van HeartHouse in Kartong.

7 Februari 2025.
H e a r t  🩷  H o u s e

Nog 1x met 100 kg rijst, 36 kg uien, 20 liter olie, tandenborstels, tandpasta, zeep, bodycreme, douchegel, een emmer peanutsaus (voor domoda), een doos kippen, Nutridrink, handdoeken, grote zak aardappels, verse groente, thee, mayonaise, chocopasta, poncho’s, luiers, shirts voor de jongens en nog veel meer naar Isatou en de kinderen gereden.

Er is wel een groot tekort aan kleding voor de meisjes op de foto, dus mocht je nog kleding hebben wat naar Gambia mag, dan hoor ik het graag. Ytsje gaat binnenkort ook weer bij ze langs en neemt dan alvast wat leuke kleding voor ze mee. Schoenen zijn ook altijd van harte welkom!

Tot in december, ik ga jullie missen 🩷

Met dank aan iedereen die hieraan heeft bijgedragen.